Loading…

Oferta

Doradztwo prawne

Oferta

Optymalizacja finansowania

Oferta

Doradztwo strategiczne

Oferta

Zamówienia Publiczne

DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI EUCP

Pomoc prawna

DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI EUCP

OPINIE I ANALIZY PRAWNE

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plenfrdeptes

Opinie i analizy prawne

Fundacja została powołana celem wspierania przedsiębiorczości oraz rozwoju i pomocy przedsiębiorcom w ramach funkcjonowania na trudnym i wymagającym rynku gospodarczym. Nasi eksperci na codzień doradzają prawnie i strategicznie przedsiębiorcom i innym podmiotom gospodarczym w zakresie podejmowanych działań.

Wspierając przedsiębiorców w ich aktywności gospodarczej mamy jednocześnie możliwość obserwowania funkcjonowania systemu prawnego z perspektywy praktycznej i rzeczywistej. Nasi specjaliści podejmują kontrowersyjne i aktualne tematy problematycznych lub budzących wątpliwości zagadnień prawno-ekonomicznych, wskazują rozbieżności interpretacyjne regulacji prawnych, poruszają kwestie rozstrzygania sporów sądowych oraz linii orzeczniczych.

Identyfikacją kwestii problemowych, niejasności interpretacyjnych oraz budzących wątpliwości zagadnień zajmuje się Doradca prawny Justyna Różycka. Nasi specjaliści podejmują aktualne wątpliwości prawne, sporządzają opinie i analizy prawne. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Prawo, doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykowała w warszawskich kancelariach radcowskich i adwokackich, w kancelarii prawno-podatkowej a także w Sądzie Rejonowym w wydziałach upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz gospodarczym. 

 

 

  •  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook